Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.02.2010
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.02.2010
Nowosci
"Żyłaś dla nas i dla innych,
Kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 6 lutego 2010 roku zmarła po ciężkiej chorobie opatrzona Sakramentami Świętymi moja kochana Córka, Siostra, Szwagierka i Ciocia
ś.p. Alodia Lubańska
lat 57
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek, 12 lutego 2010 roku o godz. 11.30 pożegnaniem Zmarłej w kaplicy Trójcy Świętej w kościele p.w. NMP.
O godz. 12.00 w kościele p.w. NMP. zostanie odprawiona Msza Święta żałobna.
Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Gałczyńskiego (od ul. Gałczyńskiego - przy kościele Polsko-Katolickim).
Pogrążona w smutku
Rodzina
Bus zostanie podstawiony po Mszy Św. przy kościele p.w. NMP.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia