Ja Jestem
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.12.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.12.2009
Nowosci
"Ja Jestem Zmartwychwstanie i Życie,
Kto we mnie wierzy, nie umrze na wieki"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 28 grudnia 2009 roku odszedł do Pana mój kochany Mąż, nasz Tatuś, Dziadziuś i Teść
ś.p. Marian Sylwisty
lat 61
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w czwartek, 31 grudnia 2009 roku o godz. 11.15 pożegnaniem Zmarłego w kaplicy przy kościele p.w. Św. Antoniego na Wrzosach.
O godz. 11.45 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła p.w. Św. Józefa, gdzie o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza Święta żałobna.
Po Mszy Św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Żwirki i Wigury).
Pogrążona w smutku
Żona z Rodziną
Autokar zostanie podstawiony o godz. 11.45 przy kościele p.w. Św. Antoniego na Wrzosach
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia