Żyłam bo
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.03.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.03.2010
Express Bydgoski
"Żyłam, bo chciałeś, odeszłam, bo kazałeś"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 05.03.2010 r. zasnęła w Bogu nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia, Siostra i Ciocia
śp.
JOANNA SADURSKA
lat 94
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 09.03. 2010 r. o godz. 12.00 na cmentarzu parafialnym przy al. Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Bielawki.
W smutku pogrążona Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia