Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.04.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.04.2009
Nowosci
"Żyłaś dla nas i dla innych
Kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 14 kwietnia 2009 roku zasnęła w Bogu moja Mama, Teściowa, nasza Babcia i Prababcia
śp. Pelagia Jabłońska
lat 97
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 18 kwietnia 2009 roku o godz. 10.00 Mszą Świętą żałobną, która zostanie odprawiona w kościele p.w. Św. Jakuba Apostoła.
Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Antczaka (od parkingu)
Pogrążona w smutku
RODZINA
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia