Minął rok
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.08.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.08.2009
Nowosci
Minął rok od przedwczesnej śmierci
Mojego Nieodżałowanego Męża
ś.p.
CZESŁAWA BOGUCKIEGO
Bardzo mi go brakuje
Wszystkim, którzy zachowują Jego we wdzięcznej pamięci proszę o modlitwę i zapraszam do uczestnictwa we Mszy św. za spokój Jego duszy w niedzielę 23.08.2009 r. o godz. 10.30 w kościele p.w. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie
Żona
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia