Śpij mamo
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.10.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.10.2007
Express Bydgoski
+
"Śpij mamo w cichej krainie, gdzie ból nie sięga i łza nie płynie"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 16.10.2007 odeszła od nas nagle nasza kochana mama, teściowa i babcia
Śp.
Elżbieta Buczek
lat 66
Z domu Rysiewska
Pogrzeb odbędzie się dnia 19.10.2007 r. o godz. 12.00 na cmentarzu parafialnym przy ul. Chojnickiej - Czyżkówko.
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 20.10.2007 o godz. 8.00 w kościele Św. Józefa przy ul. Toruńskiej.
W smutku pogrążony syn Arkadiusz z rodziną.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia