Stefan Strzelczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.10.2009
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.10.2009
Dziennik Zachodni
Po długich i ciężkich cierpieniach zmarł 15 października 2009 roku lekarz specjalista radiolog śp. Stefan Strzelczyk. Wyprowadzenie zwłok z Kaplicy Cmentarnej
przy Parafii Św. Michała Archanioła w Siemianowicach Śl. dnia 17 października 2009 roku o godz. 9.45, o czym zawiadamia Rodzina
Non omnis moriar Odszedł Nasz Kolega Lekarz Radiolog, przez długie lata działający w Komisji Socjalnej Okręgowej Rady Lekarskiej śp. Doktor Stefan Strzelczyk. Żonie i Najbliższym składamy wyrazy współczucia. Koleżanki i Koledzy Lekarze z Komisji Socjalnej i Okręgowej Rady Lekarskiej Śląskiej Izby Lekarskiej w Katowicach
Serdeczne podziękowania Księżom z Parafii Św. Michała Archanioła w Michałkowicach, Księżom kapelanom Szpitala w Ochojcu, Rodzinie, Przyjaciołom i Wszystkim Bliskim i Życzliwym przybyłym na pogrzeb śp. lek. Stefana Strzelczyka składają Żona i Syn z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia