Wszystkim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.07.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.07.2008
Express Bydgoski
Wszystkim
którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal uczestniczyli w mszy św. żałobnej i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
śp.
Andrzeja Dąbek
a w szczególności ks. Adamowi Żbikowskiemu z parafii Św. Marka w Bydgoszczy, rodzinie, znajomym, sasiadom, współpracownikom z Odlewni Żeliwa w Bydgoszczy Sp. z o.o., kolezanką i kolegą z magazynu A2 PGF Bydgoszcz
za wyrazy współczucia, złożone wieńce i kwiaty oraz modlitwę, wsparcie z głębi serca płynące serdeczne podziękowanie składa żona z synami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia