Spieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.03.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.03.2008
Express Bydgoski
"Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą, żeby widzieć naprawdę zamykają oczy.
Kochamy wciąż za mało i stale za późno ..."
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 12.03.2008 r. odeszła od nas nasza kochana córka, mama, teściowa, siostra, szwagierka, babcia i ciocia
Śp. Danuta Ślęzak
z domu Jakubowska
lat 53
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 15.03.2008 o godz. 8.15 w kościele M. B. Fatimskiej przy ul. Ogrody.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.30 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej.
W smutku pogrążona rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia