W I roczni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.12.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.12.2008
Express Bydgoski
W I rocznicę śmierci
naszej wspaniałej i ukochanej Mamusi i Babci
Śp.
GABRIELI PONIECKIEJ
zostaną odprawione w intencji Zmarłej
msze święte w dniu 3 grudnia 2008 r. w kościołach
Bydgoszcz - Błonie o godz. 7:45 (Kościół p.w. Chrystusa Króla)
Inowrocław - Szymborze o godz. 8:00
Rokitno Sanktuarium Matki Bożej o godz. 18:00
Osamotnieni
Córka Adrianna i Syn Krzysztof
z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia