Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.03.2007
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.03.2007
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać
a łzy wskrzeszać byłabyś jeszcze z nami"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 23 marca 2007 r. Zasnęła w Bogu Opatrzona Sakr. Św. Kochana Mamusia, Teściowa, Babcia, Prababcia, Siostra, Bratowa i Ciocia
śp. Stefania Jurkschat
z domu Jeziorska, lat 82
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 27.03.2007 r. o godz. 10.15 wystawieniem w dolnym kościele pw. św. M.M. Kolbego (Rubinkowo III). O godz. 11.00 nastąpi wyprowadzenie do kościoła pw. Chrystusa Króla, gdzie zostanie odprawiona msza św. żałobna. Po mszy św. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Centralnym Cmentarzu Komunalnym.
Pogrążone w smutku
Dzieci z Rodzinami
Bus zostanie podstawiony przy kościele pw. św. M.M. Kolbego o godz. 11.00.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia