Zgasłaś n
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.03.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.03.2007
Express Bydgoski
" Zgasłaś nam jak świecy płomyk ...
Bez buntu, bez słowa skargi, bezbronna
I tylko smutek bolesny i pamięć żywa o Tobie w nas pozostanie.
Bo zawsze myślami będziemy przy Tobie gdyż Pamięć jest droższa od słów .
My wiemy, że w krainie życia ujrzałaś dobroć Boga, bo w domu Ojca jest mieszkań wiele...."
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 21.03.2007r zasnęła w Bogu moja kochana żona, nasza droga mama i babcia
Śp. Wioletta Mele lat 57
Z domu Bitowt
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 27.03.2007r o godz. 12.00 na cmentarzu parafialnym przy Al. St. K. Wyszyńskiego - Bielawki.
W smutku pogrążeni mąż, synowie i wnuczka
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia