Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.09.2008
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.09.2008
Nowosci
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 4 września 2008 r. odszedł od nas mój kochany Mąż, nasz Tata, Zięć, Brat, Szwagier i Wujek
Ś.p. ADAM STAWICKI
lat 56
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 6 września 2008 r. o godz. 13.00 wyprowadzeniem z kaplicy kościelnej Św. Michała Archanioła do Kościoła p.w. Św. Michała Archanioła, gdzie zostanie odprawiona msza św. żałobna. Po mszy świętej pogrzeb odbędzie się na Centralnym Cmentarzu Komunalnym.
Pogrążona w smutku
Żona z Synami
Autokar będzie podstawiony przy kościele.
Po ceremonii pogrzebowej odwiezie uczestników pogrzebu na ul. Krasińskiego.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia