Żyłeś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.04.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.04.2008
Express Bydgoski
„Żyłeś dla nas i dla innych kochaliśmy Cię wszyscy.”
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy,
że dnia 9 kwietnia 2008 r. odszedł od nas na zawsze kochany Mąż, Ojciec i Dziadek
Śp. ANDRZEJ BAJAK
lat 60
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia
12 kwietnia 2008 r. (sobota) o godz. 13:00
w kościele p.w. Wniebowstąpienia Pańskiego - przy ul. Sielawowej -Osowa Góra Taras. Pogrzeb odbędzie się po mszy św. na cmentarzu -Osowa Góra w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona
Żona, Córka i Wnuczka
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia