Wszystkim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.10.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.10.2007
Express Bydgoski
Wszystkim,
którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili smutek i żal, uczestniczyli we mszy św. i odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku naszą Kochaną Mamusię
śp.ADELĘ PAWŁÓCZENKO
ks. Dariuszowi Okońskiemu z parafii p.w św. Wincentego a' Paulo, rodzinie, sąsiadom, przyjaciołom i znajomym za okazaną pamięć, modlitwę, wieńce i kwiaty
serdeczne podziękowania składa
syn Władysław z żoną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia