Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.12.2008
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.12.2008
Nowosci
"Żyłaś dla nas i dla drugich,
kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 22.XII.2008 r. zmarła opatrzona sakramentami św. Nasza kochana Mamusia, Teściowa, Babcia, Szwagierka i Ciocia
ś.p. Jadwiga Różycka
lat 78
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 24.XII.2008 r. o godz. 8.15 wystawieniem ciała w kaplicy przy kościele pw. Chrystusa Króla. Wyprowadzenie ciała nastąpi o godz. 9.00 do kościoła pw. Chrystusa Króla, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po mszy św. pogrzeb odbędzie się na C.C.K. ul. Grudziądzka 192.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Autobus zostanie podstawiony przed kościołem po mszy św.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia