Serdecznie
This was published in the following publications on 28.11.2008:
Nowosci
This was published in the following publications on 28.11.2008:
Nowosci
Serdecznie dziękuję
Wszystkim Pracownikom Hospicjum „Światło”,
Lekarzom z Oddziału Wewnętrznego Szpitala im. Rydygiera w Toruniu
za troskliwą opiekę i wielkie serce okazane w czasie choroby mojego Męża
śp.
Johanna Drögslera
Wszystkim, którzy wzięli udział w uroczystościach pogrzebowych:
Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym i Sąsiadom
za wspólną modlitwę, złożone wieńce i kwiaty oraz okazane w trudnych chwilach pomoc i współczucie
ŻONA Z RODZINĄ
End of content
No more pages to load