Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.01.2008
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.01.2008
Nowosci
"Żyłaś dla nas i dla innych,
kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 stycznia 2008 roku zmarła nagle nasza kochana Mamusia, Teściowa i Babcia
śp. Elżbieta Jacyk
lekarz anestezjolog, długoletni pracownik
Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu
lat 76
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 5 stycznia 2008 roku o godz. 11.00 pożegnaniem Zmarłej w kościele Polsko-Katolickim przy ul. Gałczyńskiego. O godz. 11.30 zostanie odprawiona Msza Św. żałobna. Po Mszy Św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Centralnym Cmentarzu Komunalnym przy ul. Grudziądzkiej 192.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Autokar zostanie podstawiony po Mszy św. przy kościele Polsko-Katolickim.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia