Robert Nowicki

This was published in the following publications on 20.02.2009:
Express Bydgoski

Jesteś naszą tęczą na niebie
Światłem, które rozświetla nasze dusze
Jesteś teraz Aniołem w niebie
A nam tu na ziemi trudno żyć bez Ciebie.
Choć morze łez wylano i smutek jest w nas
Ty Robercie jesteś i zostaniesz w sercach naszych
Na Wieczny czas...
Pełni bólu, tęsknoty i pustki informujemy że 20 lutego 2009 r. mija
pierwsza rocznica śmierci
naszego ukochanego Syna, Brata, Szwagra i Wujka
śp.
ROBERTA NOWICKIEGO
Msza św. w intencji zmarłego odprawiona zostanie 20 lutego br. (piątek) o godz. 18.00 w kościele pw. Zmartwychwstania Pańskiego przy al. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Bydgoszczy
Rodzice i Siostra z Rodziną
To nieprawda że czas leczy rany!!!

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** Robercie mój Aniołku *** Zapalam Tobie Synku... Kolejne, smutne,światełka****​​*** Mej wiernej miłości i nadziei ******* Jesteś w mym sercu na zawsze....... Kocham Ciebie !!!! i płaczę ........... ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* ROBERCIE ... Bez Ciebie ,cisza inaczej brzmi... Bez Ciebie,mój świat okryty żalem,tęsknotą,łzami Odliczam 5111-dni ,które mijają,bez Ciebie Odliczam 730 - tygodni ,które ranią me serce... Odliczam 168 - miesięcy,które w bólu trwają... Odliczam 14 - LAT ! ************** Wiem,że nikt nie przywróci mi CIEBIE :( Syneczku,zapalam smutne rocznicowe ... Światełka, pełne mej miłości i nadziei******* Z wiarą,że dotrą do Ciebie*************(​​*) Śpij mój Aniołku w tym dalekim Świecie... ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *KOCHAM CIEBIE* *NA ZAWSZE******* Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
❤️♥ ❤️♥ ❤️♥ ❤️♥ ❤️ **SYNKU UKOCHANY** Dzisiaj mija kolejny 167 m-c... Kiedy mnie opuściłeś... Już tyle miesięcy minęło... A ból ciągle taki sam... Nigdy nie pogodzę się z Twoim odejściem...nigdy ! Światełka mej wiernej miłości i nadziei ******* Zapalam Tobie Robercie ******* Śpij w tym dalekim świecie wiecznym******* ❤️♥ ❤️♥ ❤️♥ ❤️♥ ❤️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ ***SYNKU UKOCHANY*** Synku zapalam Tobie ... Ostatnie światełka pamięci w tym roku... Mojej wiernej miłości i nadziei... Niech się palą dzisiaj i za poprzednie dni... Dziękuję, że otuliłeś mnie swą opieką... Kiedy byłam w szpitalu... Kocham Ciebie mój Robercie Ukochany... ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ ***SYNKU UKOCHANY*** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
☀❤️❤️☀☀❤️❤️☀ ** MÓJ ROBERCIE ** Twoja młodość niedokończona... Twoja młodość onieśmielona... W leśnych ścieżkach zagubiona... Krótka jak pierwszy sen... Tyle planów Miałeś...do grobu je Zabrałeś... Synku teraz Jesteś wszędzie... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie zapalam Robercie...i ślę tam daleko******* ☀❤️❤️☀☀❤️❤️☀ ** MÓJ ROBERCIE ** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️️ ***SYNKU UKOCHANY*** Kolejny przemijający miesiąc bez Ciebie... To już Synku 163 -ci . Tyle żalu,bólu,tęsknoty i łez...w sercu mym... Nikt i nic nie jest w stanie,przywrócić ,dawnych lat... A Ty Robercie ,ciągle Śpisz... Zapalam smutne światełka mej wiernej miłości i nadziei... Niech nigdy nie gasną***************​​* ♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️️ ***SYNKU UKOCHANY*** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

❀❤️❀+++❀❤️❀+++❀❤️❀ *** SYNKU MÓJ ANIOŁKU *** Mój skarbie jedyny,tak ciężko żyć bez Ciebie... Moje myśli są zawsze z Tobą...i te gorzkie łzy ... Wiem ,że czuwasz nad nami...to za mało Robercie... Gdzie Jesteś ? Kiedy Ciebie zobaczę...? Teraz pozostało mi zapalać smutne , światełka Mej wiernej matczynej miłości i żyć nadzieją *********** ❀❤️❀+++❀❤️❀+++❀❤️❀ *** SYNKU MÓJ ANIOŁKU *** Twoi na zawsze rodzice

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** W tęsknocie i bólu... Zapalam Tobie Robercie... Pełne mej wiernej miłości...i nadziei... Gorące światełka pamięci******* Śpij moje serce Ukochane **************** ❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Kolejna środa w tym roku... Przepełniona smutkiem ,tęsknotą i łzami... Tyle bólu i żalu , jest we mnie ... Synku............... Światełka mej miłości i nadziei... Ślę Tobie na zawsze************* ❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️❤️ ❤️+++ ❤️❤️ ❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Już nigdy nie będzie tak jak dawniej... Wspomnienia w mym sercu zostały... Smutek jest z każdym dniem większy... Nigdy nie pogodzę się z Twoim odejściem... Robercie Ukochany ,zapalam sobotnie światełka... Mej miłości i nadziei ... Z wiarą że kiedyś nas los połączy...ale kiedy ? ❤️❤️ ❤️+++ ❤️❤️ ❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Sobotnie ,smutne światełka pamięci Dla Ciebie Synku Ukochany... Mój Aniołku ,źle mi bez Ciebie... Ile mam jeszcze żyć w bólu,tęsknocie i łzach ??? Wiem,że Jesteś blisko mnie...nas... Kocham Ciebie całym matczynym sercem... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** W kolejnym,nowym tygodniu... Zapalam Robercie...światełka mej pamięci I miłości,tęskniąc za Tobą ogromnie... Czy kiedyś to się zmieni...? Tak gdy będziemy... Znowu razem....Pomóż mi Synku Kochany... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** Moje dziecko ukochane... Serce moje łzami zalane... Co mam Tobie życzyć... W tak pięknym dniu ...DNIU DZIECKA... Raduj się tam daleko...jak kiedyś na ziemi... Ja Robercie ,będę wspominać , jak było pięknie kiedyś .. Kocham Ciebie całym matczynym sercem.. Światełka z głębi serca...ślę do Nieba...żyjąc nadzieją... s♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤​​️♣ ** ROBERCIE...K.C.C.M.​​S. ** Twoja mama

B.J.N.


6yrs

Image chosen by user
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** Kolejny smutny miesiąc - 147 ********* kiedy nas Opuściłeś... Utulony snem wiecznym...​Spoczywa​sz w ciszy.... Robercie,serce Twe , z serc naszych wyrwane... na zawsze ból ,żal,tęsknota ....zostanie... Synku ,zapalam światełka mej miłości i nadziei dla Ciebie Kochany*************​​****************** ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** K.C.S.B.M. ** TWOI RODZICE

B.J.N.


6yrs

Image chosen by user
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** Gdzie Jesteś mój Synku... Po tamtej stronie życia,nagle się Znalazłeś... Śmierć nam Ciebie ,znienacka zabrała... Z życia Cię wyrwało...DLACZEGO TY ?... Światełka mej miłości i nadziei... Ślę do Ciebie Robercie..... ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY **

Twoi rodzice


6yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** WIELKA SOBOTA ROBERCIE... ZAPALAM TOBIE ANIOŁKU ME ŚWIATEŁKA MIŁOŚCI I NADZIEI... ŻE KIEDYŚ BĘDZIEMY RAZEM... A TY WYJDZIESZ MI NA SPOTKANIE... KOCHAŁAM..KOCHAM...I KOCHAĆ BĘDĘ... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **TĘSKNIĘ ROBERCIE**

Twoja mama


6yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** WIELKA SOBOTA ROBERCIE... ZAPALAM TOBIE ANIOŁKU ME ŚWIATEŁKA MIŁOŚCI I NADZIEI... ŻE KIEDYŚ BĘDZIEMY RAZEM... A TY WYJDZIESZ MI NA SPOTKANIE... KOCHAŁAM..KOCHAM...I KOCHAĆ BĘDĘ... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **TĘSKNIĘ ROBERCIE**

Twoja mama


6yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Piątek Robercie... Wszystko bez zmian... Smutek ogarnia moje serce... Bo Ciebie Synku, ciągle brak... Kocham Ciebie Robercie...i zawsze tak będzie... Otocz nas Swoją opieką... w tych trudnych dniach...proszę... Światełka pamięci z modlitwą ,i z serca płynąca ślę do Ciebie Robercie...Śpij mój Kochany... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY**

Twoi rodzice


6yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Tak mi dzisiaj smutno... Kolejny 145 m-c bez Ciebie... Nigdy nie pogodzę się z Twoim odejściem... Tyle ciepła Miałeś w sobie ,optymizmu i uśmiechu... Twoje plany nie zrealizowane... Teraz Jesteś w dalekim świecie... I jak zawsze z troską na nas patrzysz... Dziękujemy ROBERCIE KOCHANY... Światełka pełne miłości i nadziei ślę do Ciebie Aniołku... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ ***K.C.S.B.M.***

Twoi rodzice


6yrs

Image chosen by user
...........( ...........)) ..........) \\ ......../ ( ( ...__.\\|||/.__ .....[╣██╠] .....[╣██╠] .....[╣██╠] SYNKU MÓJ KOCHANY ANIOŁKU *** Z KAŻDEGO KĄTA, ŻAŁOŚĆ MNIE UJMUJE... A MOJE SERCE ,SWOJEJ POCIECHY DARMO WYPATRUJE... TAK TĘSKNIĘ ZA TOBĄ SYNKU I ŻYJĘ TYLKO NADZIEJĄ... K.C.S.B.M. NA ZAWSZE ŚWIATEŁKA MEJ PAMIĘCI I NADZIEI ŚLĘ DO CIEBIE ROBERCIE UKOCHANY... ZA WCZORAJSZY I NA DZISIEJSZY DZIEŃ ********

Twoja mama


6yrs

Image chosen by user
❤️۩❤️+❤️۩❤️+❤️۩❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Wspominam Ciebie Robercie każdego dnia... Przywracam w myślach, Twój śmiech i żarty... Tryskałeś optymizmem,to było wspaniałe... A dzisiaj tylko cisza...Jesteś tak daleko... Dlaczego ....Ty... ❤️۩❤️+❤️۩❤️+❤️۩❤️ ** K.C.S.B.M. **

Twoja mama


6yrs

Image chosen by user
❤️ ☾ ♨ ☽❤️ ❤️ ☾ ♨ ☽❤️ **SYNKU UKOCHANY** Nic już nie cieszy... Smutek coraz większy... Żal ogromny... Tęsknota....ból w sercu... Takie jest moje życie... Wiem że Jesteś daleko... I jedno pytanie....dlaczego TY ? Zapalam światełko mej miłości i nadziei Dla Ciebie Robercie Ukochany**** ❤️ ☾ ♨ ☽❤️ ❤️ ☾ ♨ ☽❤️ **SYNKU UKOCHANY**

Twoja mama


6yrs

Image chosen by user
❤️ ☾ ♨ ☽❤️+❤️ ☾ ♨ ☽❤️ **SYNKU UKOCHANY** W tą ostatnią środę października zapalam Tobie Syneczku ,światełka mej miłości i wielkiej nadziei .... A promyki słonka,niech ogrzeją Twoją duszę******** ❤️ ☾ ♨ ☽❤️+❤️ ☾ ♨ ☽❤️ **SYNKU UKOCHANY**

Twoja mama


6yrs

Image chosen by user
❤️ ☾ ♨ ☽❤️+❤️ ☾ ♨ ☽❤️ **SYNKU UKOCHANY** Smutne ,piątkowe światełka pamięci ,otulone moją miłością i nadzieją... ślę do Ciebie Robercie******* Spoczywaj w pokoju wiecznej radości.... ❤️ ☾ ♨ ☽❤️+❤️ ☾ ♨ ☽❤️ **SYNKU UKOCHANY**

Twoja mama


6yrs

End of content

No more pages to load