Odeszłaś
This was published in the following publications on 12.01.2010:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 12.01.2010:
Express Bydgoski
"Odeszłaś do cichej krainy, do ciszy wśród niebieskich fal, odpocząć po pracowitym życiu, zostawiłaś smutek i żal."
Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, ze dnia 10.01.2010 r. odeszła do Boga kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp. Jadwiga Delik
lat 81
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 13.01.2010 r. o godz. 13.00 w kościele p.w. Św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Bydgoszczy- Fordonie, ul. Sikorskiego.
Pogrzeb odbędzie się po mszy św. na cmentarzu parafialnym Św. Mikołaja przy ul. Piastowej w Bydgoszczy.
Pogrążona w smutku Rodzina
End of content
No more pages to load