Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.12.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.12.2009
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 13.12.2009r zasnęła w Bogu nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
Śp. Stanisława Paszkowska
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 17.12.2009r o godz. 12.00 w kościele Ojca Maksymiliana Kolbe - Osowa Góra.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu parafialnym na Osowej Górze.
W smutku pogrążone Córki z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia