Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.08.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.08.2008
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas i dla innych kochaliśmy Cię wszyscy."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 30 lipca 2008 r. odeszła od nas po długiej, cierpliwie znoszonej chorobie nasza kochana Siostra, Szwagierka i Ciocia
Długoletnia Pielęgniarka Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Bydgoszczy
Śp. STEFANIA KREKLAU
z domu Wacławska
lat 85
Pogrzeb poprzedzony mszą św. w Kaplicy odbędzie się dnia 2 sierpnia 2008 r. (sobota)
o godz. 11:00 na cmentarzu przy al. Kard
ST Wyszyńskiego (Bielawki) w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia