Składam po
This was published in the following publications on 20.05.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 20.05.2009:
Express Bydgoski
Składam podziękowanie Wszystkim,
którzy w trudnych dla mnie chwilach podali pomocna dłoń, okazali życzliwość i duchowe wsparcie oraz uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojej
Kochanej Mamy
Ś.P. WERONIKI KLONECKIEJ
Szczególnie pragnę podziękować Panu doktorowi Włodzimierzowi Rajewskiemu, pielęgniarkom i pozostałemu personelowi medycznemu Szpitala Miejskiego w Bydgoszczy za opiekę.
Córka z rodziną
End of content
No more pages to load