Nie trzeb
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.09.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.09.2007
Express Bydgoski
"Nie trzeba płakać, że odszedł.
Trzeba się cieszyć, że był."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia
15 września 2007 r. zmarł mój kochany mąż, nasz ojciec, teść, brat, szwagier i wujek
Śp.
Jerzy Wojtylak
lat 71
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 19 września 2007 r. (środa) o godz. 12:00 na cmentarzu parafii Św. Trójcy (Jary) przy
ul. Lotników w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona
rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia