Nie umier
This was published in the following publications on 23.03.2007:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 23.03.2007:
Express Bydgoski
"Nie umiera ten kto pozostaje w sercach bliskich"
Serdeczne podziękowania Wszystkim
, którzy wspierali nas w trudnych chwilach.
Dziękujemy za okazaną pomoc, serce i współczucie, za modlitwę, udział we mszy świętej oraz za licznie złożone na grobie wieńce i kwiaty.
śp.
Mjr W. P.
ZYGMUNTA GOŁDY
W szczególności ks. proboszczowi Kazimierzowi Małżeńskiemu, ks. Łukaszowi Sztopce z parafii Zmartwychwstania Pańskiego, Kierownikowi dr Jerzemu Podsiadło, Lekarzom i całemu personelowi Klinicznego Oddziału Intensywnej Terapii 10 Wojskowego Szpitala w Bydgoszczy, Koleżankom z Apteki Szpitalnej, dr Elżbiecie Bieleckiej-Wiśniewskiej, dr Tadeuszowi Kołnierzakowi, rodzinie, sąsiadom, przyjaciołom, znajomym, Komendzie Garnizonu oraz Zakładowi Pogrzebowemu "Zieleń Miejska" z Bydgoszczy.
Wyrazy głębokiej wdzięczności i podziękowania
składa
żona Czesława z rodziną
End of content
No more pages to load