Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.11.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.11.2008
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas, kochałaś nas wszystkich"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 25.11.2008 zasnęła w Bogu nasza kochana Mama i Babcia
Śp.
TERESA GLAZIK
z domu Szczepaniak
Pogrzeb z mszą św. odbędzie się dnia 28.11.2008 o godz. 13:30 na cmentarzu w Białych Błotach
Pogrążeni w smutku
Marzena, Marek, Madzia, Monika, Ewa, Rafał, Kamil
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia