Odeszłaś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.12.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.12.2008
Express Bydgoski
"Odeszłaś cicho i bez pożegnania jak ktoś, kto nie chce swym odejściem smucić, jak ktoś, kto wierzy w chwili rozstania, że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić."
Przepełnieni bólem i smutkiem zawiadamiamy, że dnia 20.12.2008 r. odeszła do Pana moja najukochańsza żona, nasza kochana mama, teściowa i babcia
Śp. Agnieszka Falenczyk lat 61
z domu Laskowska
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 23.12.2008 r. o godz. 12.00 w kościele Niepokalanego Poczęcia N.M.P. w Nowej Wsi Wielkiej.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu parafialnym w Nowej Wsi Wielkiej.
W smutku pogrążona Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia