Żyłeś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.06.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.06.2009
Nowosci
Żyłeś dla nas i dla innych,
Kochaliśmy cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 czerwca 2009 roku odszedł od nas, opatrzony Sakramentami Świętymi mój kochany Ojciec, Teść i Dziadek
ś.p. Sylwester Kędzierski
lat 84
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 6 czerwca 2009 roku o godz. 12.15 pożegnaniem Zmarłego w kaplicy przy kościele p.w. Chrystusa Króla. O godz. 13.00 w kościele p.w. Chrystusa Króla zostanie odprawiona Msza Święta żałobna.
Po Mszy Św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążony w smutku
Syn z Rodziną
Bus zostanie podstawiony po Mszy Św. przy kościele p.w. Chrystusa Króla
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia