Żyło się
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.02.2007
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.02.2007
Nowosci
„Żyło się, żyło, Boże mój, kochało, jadło, piło, pisało się, marzyło, walczyło, cierpiało, śniło, czytało, płakało, śmiało się, pracowało, podróżowało, cieszyło i smuciło. Tak wiele tego było, tak wiele, że wystarczyło na dwie daty”.
Podziękowanie
Wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca, uczestniczyli we Mszy świętej żałobnej i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
ś.p. WIESŁAWY MALINOWSKIEJ
Proboszczowi z parafii p.w. św. Jakuba Andrzejowi Wawrzyniakowi, księdzu Sławomirowi Sobierajskiemu, Franciszkowi i Łukaszowi Baranowskim, Teresie i Zbigniewowi Stachowiak, Jerzemu Rauchfleisz,
pracownikom TP S.A., pracownikom Specjalistycznego Szpitala Miejskiego, Klubowi Wysokogórskiemu w Toruniu, rodzinie, przyjaciołom, znajomym, koleżankom, kolegom, sąsiadom
oraz Zakładowi Pogrzebowemu „Cultus”- Korzybscy
za wspólną modlitwę, wsparcie, pomoc, złożone wieńce i kwiaty, wyrazy współczucia
Mąż z Dziećmi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia