Edward Leśniak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.01.2013
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.01.2013
Dziennik Polski
Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dnia 23 stycznia 2013 roku
zmarł w wieku 63 lat
śp.
mgr inż. Edward Leśniak
Długoletni pracownik n. spółki, absolwent AGH Wydz. Wiertniczo-Naftowego w Krakowie, zatrudniony przez wiele lat na stanowisku Kierownika Zaopatrzenia.
Za swoje zasługi został odznaczony medalami: Zasłużony dla PGNiG oraz otrzymał Stopień inż. Górniczego I Stopnia.
W Zmarłym straciliśmy dobrego, skromnego, spokojnego i lubianego kolegę oraz człowieka szlachetnego i sprawiedliwego.
Msza św. żałobna przy Zmarłym odprawiona zostanie w środę dnia 30 stycznia 2013 roku o godzinie 11.40 w nowej kaplicy na cmentarzu Batowickim, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku.
Zarząd i pracownicy
PNiG Kraków, ul. Lubicz 25
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia