Spiedszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.12.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.12.2007
Express Bydgoski
"Spiedszmy sie kochać ludzi tak szybko odchodzą, żeby widzieć naprawdę zamykaja oczy, kochamy wciąż za mało i stale za póżno.."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 27.12.2007r. odszedł od nas po długich cierpieniach nasz drogi kuzyn i wujek
śp. EDMUND OLSZEWSKI
LAT 75
Pogrzeb wraz z mszą św. odbędzie się dnia 02.01.2008r. o godz. 13:00 na cmentarzu Św. Trójcy - Jary.
W smutku pogrążona rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia