Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.10.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.10.2008
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas, kochałaś nas wszystkich
cicho usnęłaś dziś Cię już nie ma
choć wczoraj byłaś, odeszłaś w wieczną dal
zostawiłaś w naszych sercach tęsknotę, boleść, żal"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 26.10.2008 r. zasnęła w Bogu nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia, Siostra i Ciocia
Śp.
ALICJA HORBATIUK
z domu Michalak
lat 83
Pogrzeb połączony z mszą św. odbędzie się dnia 30.10.2008 r. o godz. 13:00 na cmentarzu parafialnym przy Al. St. Kard. Wyszyńskiego- Bielawki w Bydgoszczy.
Pogrążona w smutku Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia