Grzegorz Norkowski

This was published in the following publications on 04.08.2009:
Nowosci

"Ci których kochamy,
nie umierają nigdy,
bo miłość to nieśmiertelność"
Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dnia 31.07.2009 r. odszedł od nas nagle w wieku 54 lat mój najdroższy i najukochańszy Mąż, nasz najtroskliwszy Tatuś, Dziadziuś, Syn, Brat, Teśc, Wujek i Szwagier
s.p. Grzegorz Norkowski
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 5.08.2009 r. o godz. 10.00 w kaplicy kościoła p.w. Św. M.M. Kolbe.
Wyprowadzenie zwłok o godz. 11.00 do kościoła O.O. Paulinów.
Po mszy św. Ceremonia pogrzebowa na cmentarzu przy ul. Wybickiego (od ul. Żwirki i Wigury).
Pogrążeni w nieutulonym żalu
Żona z Synami, Synową, Rodzicami i Rodziną
Autobus zostanie podstawiony o godz. 11.00 przy kościele p.w. Św. M.Kolbe /O.O. Paulinów/ cmentarz

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Odpoczywaj w pokoju wiecznym Grześku , a my z radością wracamy do tych miejsc , do tych chwil gdy byłeś wśród nas ❤️❤️❤️

Baśka


4yrs

Image chosen by user
" Byłeś czymś więcej niż wszystko " Zawsze będziesz w moim sercu ❤️❤️

Lalka


4yrs

Image chosen by user
Dzień Ojca ❤️❤️

B.N.


5yrs

Image chosen by user
" Wiem jak ułożyć rysy twarzy , by smutku nikt nie zauważył " ❤️

Lalka


5yrs

Image chosen by user
Pamiętam ... zawsze będę pamiętać ❤️❤️

Basiula


5yrs

Image chosen by user
Walentynki ❤️

Basiula


5yrs

Image chosen by user
Dzień Dziadka ❤️

Basiula


5yrs

Image chosen by user
Kazdy człowiek jest dla drugiego darem . Dziękuję za to że byłeś ❤️

B. N .


5yrs

Image chosen by user
Dziwne Święta - inne od innych A nadzieja znów wstąpi w nas Nieobecnych pojawią się cienie ...

Baśka


5yrs

Image chosen by user
... A ten szum wyżej to wiatr On tak będzie jeszcze wieczność wial "

Basieńka


5yrs

Image chosen by user
" Za chwilę już znicze i Święto Tych Którzy Odeszli I przyjdziemy do Nich my , którzy odejdziemy "

B.N.


5yrs

Żyjesz w naszych sercach Grzesiu. Jaśmir

M.


5yrs

Image chosen by user
Żyjesz w naszych sercach Grzesiu. Jaśmir

M.


5yrs

Image chosen by user
Blisko mnie nie ma już Ciebie Dziś swoją rocznicę obchodzisz w niebie ❤️❤️

Baśka


5yrs

Image chosen by user
Szczęśliwe chwile to motyle Miłość to wieczna tęsknota ...❤️

Basieńka


5yrs

Image chosen by user
Dzień Ojca ❤️❤️

B. N.


6yrs

Image chosen by user
24.05.75 Pamiętam ❤️

Basieńka


6yrs

Image chosen by user
Pamiętam ❤️

Lalka


6yrs

Image chosen by user
Święta ❤️

Baśka


6yrs

Image chosen by user
Byliśmy wczoraj u Ciebie ❤️❤️❤️

Basieńka


6yrs

Image chosen by user
Dzień Dziadka ❤️❤️

Basiula


6yrs

Image chosen by user
Twoja dobroć i uśmiech pozostaną zawsze w mojej pamięci ❤️❤️

Baśka


6yrs

I choć przygasł świąteczny gwar Bo zabrakło znów czyjegoś głosu Przyjdź tu do nas i z nami trwaj Wbrew tak zwanej ironii losu ...❤️

Basiula


6yrs

Image chosen by user
To już 10 lat - tak trudno w to uwierzyć

Basieńka


6yrs

End of content

No more pages to load