Ranek wst
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.12.2006
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.12.2006
Express Bydgoski
"Ranek wstał a Nam słońce zgasło"
Z sercem pełnym bólu zawiadamiam , że dnia
26 grudnia 2006 r. odeszła w Bogu moja kochana Wnuczka
Śp. Marta Ratajczak
lat 18
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia
30 grudnia 2006 r. (sobota) o godz. 12:15
w kościele p.w. Chrystusa Króla przy ul. Lotników. Pogrzeb odbędzie się po mszy św. na cmentarzu komunalnym przy ul. Kcyńskiej w Bydgoszczy.
Pogrążona w smutku
Babcia Krysia
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia