Spieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.08.2007
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.08.2007
Nowosci
"Spieszmy się kochać ludzi,
bo tak szybko odchodzą"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 11.VIII.2007 r. zmarł opatrzony Sakramentami św. Mój ukochany Mąż, Ojciec, Dziadek, Pradziadek, Brat, Szwagier i Wujek
ś.p. Edward Faszczewski
lat 77
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 16.VIII.2007 r. o godz. 9.00 wystawieniem ciała w Domu Pogrzebowym "Szczepańczyk", ul. Nieszawska 33G.
Wyprowadzenie ciała nastąpi o godz. 10.00 do kościoła p.w. M.B.Królowej Polski -Rubinkowo I, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po Mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu Św. Jerzego ul. Gałczyńskiego.
Pogrążona w smutku
Żona z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia