Jerzy Górnicki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.01.2013
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.01.2013
Gazeta Krakowska
Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Jerzego Górnickiego
Samorządowca, Radnego Powiatu Olkuskiego,
Burmistrza Wolbromia w latach 1990 - 2002,
Członka Zarządu Powiatu Olkuskiego w latach 2002 - 2010
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
wyrazy głębokiego współczucia składają
Marek Sowa Kazimierz Barczyk
Marszałek Województwa Małopolskiego Przewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Adam
13 l
Kasia
13 l
Mariusz Grysak
13 l