Dziękuję W
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.07.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.07.2009
Express Bydgoski
Dziękuję Wszystkim,
którzy w tak bolesnej dla mnie chwili, dzielili ze mną smutek i żal.
Okazali serce, życzliwość i pomoc.
Dziękuję tym, którzy uczestniczyli we mszy św. oraz ceremonii pogrzebowej, odprowadzając na miejsce wiecznego spoczynku moją ukochaną
ŻONĘ
śp.
KRYSTYNĘ URBAŃSKĄ
Rodzinie, przyjaciołom, koleżankom z pracy, znajomym i sąsiadom a w szczególności ks. Tadeuszowi Łuczyk i organiście Pani Reni oraz Zakładowi Pogrzebowemu "Uniwersal"
Z głębi serca płynące wyrazy wdzięczności i podziękowania składa Mąż
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia