Spieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.03.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.03.2007
Express Bydgoski
"Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą, żeby widzieć naprawdę zamykają oczy. kochamy wciąż za mało i stale za późno ..."
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 18.03.2007r odszedł od nas mój kochany mąż, ojciec, teść i dziadek
Śp.
Tadeusz Włoch
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 21.03.2007r o godz. 14.00 w kościele Św. Maksymiliana Kolbe - Osowa Góra.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu parafialnym - Osowa Góra.
W smutku pogrążeni żona i syn z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia