Teresa Święcicka-Konarska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.01.2010
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.01.2010
Głos Wielkopolski
Z żalem zawiadamiamy, że dnia 27.12.2009 roku odeszła od nas na zawsze, pełna dobroci i ciepła ś + p dr Teresa Święcicka-Konarska długoletni Ordynator Oddziału Noworodkowego Szpitala Świętej Rodziny w Poznaniu Twoja śmierć pogrążyła nas w smutku. Rodzinie Zmarłej wyrazy serdecznego współczucia składają pracownicy Szpitala Świętej Rodziny w Poznaniu, ul. Jarochowskiego 18
„A przecież nie cały umieram,
to co we mnie niezniszczalne trwa...”
Tryptyk Rzymski
Jan Paweł II
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 27 grudnia 2009 roku
odeszła od nas po wielu latach pracowitego, pełnego dobroci i poświęcenia
życia, opatrzona sakramentami świętymi,
nasza najukochańsza Żona, Mamusia i Babunia
śp
Teresa Święcicka-Konarska
Msza święta żałobna odprawiona zostanie w dniu 5 stycznia 2010 r.
o godzinie 10.00 w parafii pw. św. Jana Kantego przy ul. Grunwaldzkiej.
Ostatnie pożegnanie odbędzie się na cmentarzu junikowskim
5 stycznia 2010 r. o godzinie 11.35.
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
małgorzata soszyńska
14 l
Urszula
16 l
Renata Przybył
16 l
Lilianka i Teresa
16 l
Beata
16 l