PODZIĘKOWA
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.12.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.12.2007
Express Bydgoski
PODZIĘKOWANIE
Wszystkim, którzy dzielili z nami smutek i żal,okazują wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej Śp.MARII POLAŃSKIEJ
w szczególności rodzinie, przyjaciołom,znajomym,sąsiadom oraz księdzu Kanonikowi z parafii pw.Bożego Ciała i księdzu Prałatowi z parafii pw.Św.Trójcy,dyrekcji,gronu nauczycielskiemu i pracownikom z SP nr 10, za modlitwę,złożone wieńce i kwiaty
podziekowania składa Mąż z Dziećmi
Msza Św. Żałobna w intencji Zmarłej,na którą serdecznie zapraszamy odprawiona zostanie w dniu 07.12.2007 r. o godz.7.00 w Kościele Św.Trójcy w Bydgoszczy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia