Cicho żył
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.08.2006
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.08.2006
Express Bydgoski
"Cicho żyłaś, cicho odeszłaś"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 28.08.2006 r. zasnęła w Bogu nasza kochana mama, teściowa, babcia, prababcia
Śp.
Apolonia Łabicka
z domu Skotarczak
lat 83
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 31.08.2006 r. o godz. 13:00 w kościele NMP.
Po mszy św. odbędzie się pogrzeb na cmentarzu parafialnym przy ul. Kossaka.
W smutku pogrążona
córka Regina z mężem i wnuczka Patrycja z rodziną.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia