Nie pytam
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.06.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.06.2007
Express Bydgoski
" Nie pytamy Cię Boże dlaczego ją zabrałeś,
Lecz dziękujemy za to, że nam ją dałeś"
Dnia 7 czerwca 2007r odeszła do Pana najukochańsza mama, teściowa, babcia i prababcia
Śp.
Marta Repińska
Żyła lat 103
Jej siłą była rodzina, która pozostanie w smutku i żałobie.
Nauczyła nas kochać Boga i szanować ludzi. Jej dobrać, cierpliwość i pogoda ducha będą zawsze w naszych sercach i pamięci.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 11 czerwca 2007r o godz. 13.00 na cmentarzu parafialnym Św. Trójcy - Jary w Bydgoszczy .
O czym zawiadamia Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia