Gdyby mił
This was published in the following publications on 14.04.2007:
Nowosci
This was published in the following publications on 14.04.2007:
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy
wskrzeszać - Byłbyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 12.04.2007 r. zmarł po ciężkiej chorobie opatrzony Sakramentami Świętymi mój ukochany Mąż, nasz drogi Tatuś, Teść, Dziadek, Brat, Szwagier i Wujek
ś.p. Edmund Zawadzki
lat 70
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 14.04.2007 r. godz. 11.15 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Cultus"-Korzybscy ul. Okólna na Podgórzu do kościoła p.w. Piotra i Pawła, gdzie zostanie odprawiona Msza święta żałobna. Po Mszy świętej pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Poznańskiej (nowy).
Pogrążeni w smutku
Żona, Dzieci i Rodzina
Autokar zostanie podstawiony o godz. 11.15 Dom Pogrzebowy "Cultus"-Korzybscy ul. Okólna.
End of content
No more pages to load