Byłaś nas
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.03.2006
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.03.2006
Express Bydgoski
" Byłaś naszym Aniołem.
Stróżem na ziemi.
Oręduj za nami w niebie"
Z przepełnionymi bólem i żalem sercami zawiadamiamy, że dnia 26.03.2006r po długich i ciężkich cierpieniach zasnęła w Panu nasza najukochańsza i najwspanialsza Mamusia, Teściowa, Babcia, Prababcia, Siostra i Ciocia
Śp. Wanda Wcisło lat 75
Pogrzeb poprzedzony Mszą św. odbędzie się dnia 30.03.2006r o godz. 12.30 na cmentarzu p.w. Św. Józefa przy ul. Toruńskiej.
Zrozpaczona córka z mężem,
wnuczka z mężem i dziećmi,
siostra z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia