Z ogromnym

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.12.2008
Express Bydgoski

Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że 15 grudnia 2008 r. odeszła od nas
Nasza Przyjaciółka

Śp.

BOŻENA ADAMSKA

przez wiele lat aktywny członek Prezydium Rady Sekcji Regionalnej Pracowników Oświaty NSZZ "Solidarność" oraz Komisji Międzyzakładowej Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność" w Bydgoszczy.

Człowiek wielkiego serca i odwagi, na której pomoc można było zawsze liczyć.
Jej prawość, szlachetność, wierność ideałom Solidarności, gorący patriotyzm
oraz zatroskanie o losy polskiej edukacji i wychowanie młodego pokolenia zachowamy we wdzięcznej pamięci.
Będzie Jej nam bardzo brakowało.

Jankowi, Natalii i Kubie

wyrazy głębokiego współczucia, słowa otuchy i wsparcia
składają
Przyjaciele z Komisji Międzyzakładowej Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność" w Bydgoszczy.

Pogrzeb odbędzie się 18 grudnia 2008 r. o godz. 10.30
na cmentarzu przy ul. Wyszyńskiego.
Msza święta w intencji zmarłej odbędzie się w niedzielę 21 grudnia o godz. 12.30
w kościele o. o. Jezuitów przy pl. Kościeleckich 7 w Bydgos

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia