Z ogromnym
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.12.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.12.2008
Express Bydgoski
Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że 15 grudnia 2008 r. odeszła od nas
Nasza Przyjaciółka
Śp.
BOŻENA ADAMSKA
przez wiele lat aktywny członek Prezydium Rady Sekcji Regionalnej Pracowników Oświaty NSZZ "Solidarność" oraz Komisji Międzyzakładowej Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność" w Bydgoszczy.
Człowiek wielkiego serca i odwagi, na której pomoc można było zawsze liczyć.
Jej prawość, szlachetność, wierność ideałom Solidarności, gorący patriotyzm
oraz zatroskanie o losy polskiej edukacji i wychowanie młodego pokolenia zachowamy we wdzięcznej pamięci.
Będzie Jej nam bardzo brakowało.
Jankowi, Natalii i Kubie
wyrazy głębokiego współczucia, słowa otuchy i wsparcia
składają
Przyjaciele z Komisji Międzyzakładowej Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność" w Bydgoszczy.
Pogrzeb odbędzie się 18 grudnia 2008 r. o godz. 10.30
na cmentarzu przy ul. Wyszyńskiego.
Msza święta w intencji zmarłej odbędzie się w niedzielę 21 grudnia o godz. 12.30
w kościele o. o. Jezuitów przy pl. Kościeleckich 7 w Bydgos
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia