Edmund Nowak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.03.2011
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.03.2011
Gazeta Krakowska
Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Edmunda Nowaka
Wspaniałego kolegi i przyjaciela, żeglarza i marynarza,
wielce oddanego orędownika budowy jachtu S/Y „Dunajec”,
wyróżnionego m.in. Odznaką „Zasłużony Działacz PZŻ”,
wieloletniego Członka Zarządu Sądecko-Podhalańskiego
Okręgowego Związku Żeglarskiego w Nowym Sączu
i Komandora YC „Beskid” w Nowym Sączu.
Żonie, Rodzinie i Bliskim
Składamy wyrazy szczerego współczucia
Uroczystości pogrzebowe odbędą się
02 marca 2011 roku o godzinie 16-tej
na cmentarzu komunalnym w Nowym Sączu, ul. Śniadeckich
Zarząd oraz koleżanki i koledzy - żeglarze
Stowarzyszeni w Sądecko-Podhalańskim
Okręgowym Związku Żeglarskim w Nowym Sączu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia