Z Tobą ro
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.04.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.04.2008
Express Bydgoski
"Z Tobą rozwiązywać problemy,
z Tobą śmiać się i płakać,
z Tobą chodzić po górach i łąkach,
Tobie uwierzyć, Tobie zaufać.
Bo ja po prostu gubię się bez Ciebie,
bo ja bez Ciebie nie wiem jak żyć."
Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 28 kwietnia 2008 r. odeszła nagle moja najukochańsza Żona, Mamusia, Teściowa i Babcia
Śp. Wanda Kaute
z domu Frost
radca prawny
lat 59
Msza św. żałobna i pogrzeb odbędą się dnia 2 maja 2008 r. o godz. 14.00 na cmentarzu przy Al. St. Kard. Wyszyńskiego - Bielawki.
W głębokim smutku pogrążony
Mąż z Dziećmi i Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia