Rozłąka j
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.08.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.08.2007
Express Bydgoski
"Rozłąka jest naszym losem. Spotkanie naszą nadzieją.
Nad grobem mym nie stój roniąc łzę. Nie ma mnie tam.
Nie zmorzył mnie sen. Jestem świeżego wiatru powiewem, błyszczącym diamentowo śniegiem. Na zboża kłosie słonecznym promieniem, dzwoniącym śpiewnie deszczem jesiennym. Gdy zbudzisz się słodkiej
porannej ciszy. W ptasim świergocie mnie usłyszysz; Szybuję
w przestworzach razem z ptakami, na nocnym niebie migoce gwiazdkami.
Nad grobem mym nie stój roniąc łzę
Nie ma mnie tam, nie zmorzył mnie sen..."
W X rocznicę
tragicznej śmierci ukochanej
Joasi Lewandowskiej
o chwilę wspomnień i modlitwą prosi rodzina
Msza święta dnia 12.08.2007 r. godz. 10.30 w kościele Świętej Trójcy w Bydgoszczy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia