Wadiusz Kiesza
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.03.2010
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.03.2010
Echo Dnia
Z najwyższym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. dr. n. med. Wadiusza Kiesza, wybitnego lekarza ziemi świętokrzyskiej, ordynatora Oddziału Wewnętrznego Szpitala w Skarżysku-Kamiennej w latach 1959-1961, wieloletniego ordynatora Oddziału Wewnętrznego Szpitala w Starachowicach, inicjatora utworzenia Oddziału Polsko-Amerykańskich Klinik Serca American Heart of Poland w Starachowicach, wychowawcy wielu pokoleń lekarzy, wielkiego patrioty lokalnego, Człowieka niezłomnych zasad i ogromnej kultury. Rodzinie Zmarłego wyrazy głębokiego współczucia składają: Rada oraz Zarząd Powiatu Skarżyskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Ewa Smolenska
16 l
Krystian Wojutycki z rodzina
16 l