Dnia 19 st
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.01.2007
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.01.2007
Nowosci
Dnia 19 stycznia 2007 r. odszedł do Pana nasz kolega, wielki przyjaciel, Wiceprezes Oddziału i Prezes Koła Związku Sybiraków w Toruniu. Zesłaniec Sybiru w latach 1940-1946 r. - odznaczony Krzyżem Zesłańców Sybiru, Srebrnym Krzyżem Zasługi
Śp. ZYGMUNT DZIKOWSKI
Uroczystości pogrzebowe odbędą się 24 stycznia 2007 r. O godz. 11.00 wyprowadzenie zwłok z Domu Pogrzebowego "Cultus" (Kaplica otwarta będzie od godz. 10.00) do Kościoła W.N.M.P., gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu Ofiar II Wojny Światowej przy ul. Grudziądzkiej.
Serdecznie prosimy wszystkich Sybiraków i sympatyków Związku o udział w ostatnim pożegnaniu Człowieka Wielkiego Serca.
Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Zarząd Oddziału i Koła Związku Sybiraków
w Toruniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia